Preskočiť na obsah
EURO CONTACT PLUS

Ostatné služby

EURO CONTACT PLUS s. r. o.

Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Sídlo
Bardejov
Od roku
2022
IČO
54 391 334

EURO CONTACT PLUS

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Hurbanova 665/17, 085 01 Bardejov
Na trhu od
5. marca 2022
IČO
54 391 334
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 96.22)
Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Firma v číslach

4
roky na trhu
2022
rok vzniku
19
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte EURO CONTACT PLUS

Spoločnosť EURO CONTACT PLUS s. r. o. má sídlo na adrese Hurbanova 665/17, 085 01 Bardejov. Zapísaná je od 5. marca 2022 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Skrášľovacie a iné kozmetické služby“ (96.22). Predmet činnosti tvorí 19 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a prenájom hnuteľných vecí.

Základné údaje

Obchodné meno
EURO CONTACT PLUS s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
54 391 334
DIČ
2121684367
Dátum vzniku
5. marca 2022
Sídlo
Hurbanova 665/17, 085 01 Bardejov
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 43733/P
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 96.22)
Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa EURO CONTACT PLUS zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 19 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Prenájom hnuteľných vecí

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

Zobraziť všetkých 19 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Kozmetické služby
  • Manikúra
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Finančný lízing
  • Faktoring a forfaiting
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli EURO CONTACT PLUS s. r. o.?

Sídlo je na adrese Hurbanova 665/17, 085 01 Bardejov.

Čím sa EURO CONTACT PLUS s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Skrášľovacie a iné kozmetické služby“ (96.22). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prenájom hnuteľných vecí; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Aké je IČO – EURO CONTACT PLUS s. r. o.?

IČO je 54 391 334, DIČ 2121684367.

Kedy vznikla EURO CONTACT PLUS s. r. o.?

Vznik: 5. marca 2022. Na trhu pôsobí 4 roky.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Hurbanova 665/17 085 01 Bardejov

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre EURO CONTACT PLUS s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese euro-contact-plus.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.